خرید عسل طبیعی از زنبورداران معتمد 

خرید مطمئن یعنی خودتان در کنار کندوها، عسل را از زنبوردار خریداری کنید، خرید از آویشا به منزله خرید از مطمئن‌ترین زنبورداران کشور است. عسل‌های طبیعی آویشا همگی خام و گرما ندیده هستند، خواصی که از عسل گفته می‌شود، همگی مربوط به عسل خام و گرما ندیده است. عسل های طبیعی آویشا به صورت خام، دارای برگه آزمایش و همچنین ضمانت بازگشت وجه هستند.

محمد دشتی

بسیار خوش طعم و با کیفیت بود، بسته بندی زیبا و مناسب بود و به موقع هم تحویل داده شد. شد.
من از خیلی‌ها عسل تهیه کردم، اما این عسل واقعا طعم متفاوتی داشت.

فریده باوی

من آویشا رو قبل از اینکه سایت بزنه میشناختم.
عسل‌ها مثل همیشه عالی، گرما ندیده و واقعا خام بودن، ممنونم از مجموعه آویشا

فرزین آرمانیان

از بهترین عسل‌هایی بود که تا الان تجربه کردم، با اینکه من همیشه عسل‌های مرغوب تهیه می‌کردم.
از شیوه بسته بندی و ارسال راضی بودم و بازهم سفارش خواهم داد.

عسل آویشن طبیعی

۳۷۵,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

عسل چهل گیاه طبیعی

۳۲۵,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

عسل گون طبیعی

۳۱۹,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

عسل کنار طبیعی

۳۳۵,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

عسل مرکبات (بهارنارنج) طبیعی

۳۱۵,۰۰۰ تومان

مشاهده و خرید

عسل زرشک طبیعی

در حال حاضر در انبار موجود نیست.

مشاهده و خرید

تفاوت عسل طبیعی و عسل تغذیه ای چیست؟

عسل طبیعی به عسلی گفته می‌شود که زنبور برای تهیه آن از شهد گل استفاده کرده است، این عسل خواصی که از بدن زنبور منتقل می‌شود را همراه با خواص گیاه مورد استفاده زنبور با خود به همراه دارد و ساکارز آن بسیار کم و زیر ۵درصد است که عسل‌های آویشا علاوه بر طبیعی بودن، گرما ندیده هم هستند.

عسل تغذیه‌ای به عسلی گفته می‌شود که زنبور برای تهیه آن از مواد قندی  استفاده کرده است، این عسل ساکارز بالاتری دارد و خواص خیلی کمتری نسبت به عسل طبیعی دارد، عسل‌های سوپرمارکتی همگی تغذیه‌ای هستند و به دلیل گرما دیدن برای شکرک نزدن، بخش زیادی از خواص را هم از دست داده‌اند.

 

چرا از آویشا خرید کنیم؟

خرید عسل طبیعی آویشا

خرید از بهترین زنبورداران

خرید عسل طبیعی و خام

کاملا طبیعی و خام

خرید عسل با برگه آزمایش

دارای برگه آزمایش

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

سوالات متداول در رابطه با خرید عسل

تفاوت عسل طبیعی، تغذیه‌ای و تقلبی در چیست؟

عسل طبیعی به عسلی گفته‌ می‌شود که زنبور برای تهیه آن از شهد گل‌ها استفاده کرده است. عسل تغذیه‌ای به عسلی گفته می‌شود که زنبور عسل برای تهیه آن از مواد قندی مانند آب و شکر یا ترکیب مواد قندی و شهد گل، تغذیه کرده‌ است و در نهایت عسل تقلبی عسلی است که زنبور در تولید آن هیچ دخالتی نداشته و در واقع نام آن را نمی‌توان عسل گذاشت. ( در آویشا عسلی تقلبی وجود ندارد.)

اما از نظر خواص باید گفت که هم عسل طبیعی و هم عسل تغذیه‌ای، هر دو خواصی که به واسطه زنبور عسل به عسل بخشیده می‌شود را دارند، به طور مثال هر دو خاصیت آنتی باکتریالی دارند و برای سرماخوردگی خوب هستند، اما در عسل طبیعی میزان ساکارز کمتر است و خواص گلی که زنبور از آن تغذیه کرده است هم به عسل اضافه شده است.

پس در واقع عسل تغذیه‌ای، عسل تقلبی نیست و اتفاقا خواص بسیار زیادی دارد چرا که توسط زنبور عسل تولید شده است و خود زنبور هم از آن تغذیه می‌کند، همچنین بد نیست بدانید که همه زنبورداران در مقاطعی به دلیل نبود گل در فصول مختلف از تغذیه آب و شکر برای کندوهایشان استفاده می‌کنند و این کار کاملا مرسوم است.

 

چطور عسل طبیعی را تشخیص دهیم؟

ابتدا مشخص کنیم که منظور از عسل طبیعی چه عسلی است، عسل طبیعی به عسلی گفته‌ می‌شود که زنبور عسل برای تهیه آن از شهد گل‌ها تغذیه کرده است. حالا برای تشخیص این نوع عسل تنها یک راه مطمئن وجود دارد و آن هم آزمایش عسل در آزمایشگاه است تا میزان ساکارز و دیگر فاکتورها بررسی شود و مشخص شود که عسل طبیعی است یا خیر، که این روش معمولا برای خریدار هزینه دارد، لذا خرید از فروشنده معتمد یک راه مطمئن و کم هزینه برای خرید عسل طبیعی می‌باشد.

ما در آویشا عسل‌های تغذیه و طبیعی را از هم جدا کرده‌ایم و مشتری کاملا می‌داند که در حال خرید عسل طبیعی است یا عسل تغذیه ای، همچنین از آنجایی که عسل تغذیه‌ای هم خواص بسیار زیادی دارد و فروش خیلی خوبی هم دارد، به هیچ وجه دلیل ندارد که ما عسل تغذیه‌ای را به جای عسل طبیعی عرضه کنیم.

دلیل تفاوت رنگ عسل‌ها؟

شاید تصور کنید که با توجه به رنگ عسل می‌توان طبیعی بودن یا نبودن آن را تشخیص دارد، اما هرگز اینطور نیست، رنگ عسل کاملا به منطقه‌ای که کندو در آن قرار گرفته است و نوع گلی که زنبور از آن شهد گرفته وابسته می‌باشد، به طور مثال رنگ عسل کنار به قرمزی و رنگ عسل گون به زردی مایل است.

هزینه ارسال سفارشات چقدر است؟

هزینه ارسال سفارش به طور متوسط ۱۸هزار تومان است اما ما تنها ۹۵۰۰ تومان از این مبلغ را از شما دریافت می‌کنیم، همچنین برای سفارشات ۲ کیلو و بالاتر ارسال به صورت کاملا رایگان می‌باشد.

چه مدت طول می‌کشد تا عسل به دستم برسد؟

بسته به آدرس شما بین ۳ الی ۵ روز کاری زمان می‌برد، همچنین شما می‌توانید با کد رهگیری وضعیت بسته خود را بررسی کنید.

کیفیت عسل‌ها را چگونه تضمین می‌کنیم؟

بهترین و دقیق‌ترین راه تشخیص طبیعی بودن عسل، انجام آزمایش در آزمایشگاه معتبر است، کافیست مقداری عسل را به آزمایشگاه ببرید و فاکتورهایی مانند ساکارز، پرولین، رطوبت، گلوکز و فرکتوز را بررسی کنید، شاید تصور کنید که روش‌هایی مانند کبریت، نگاه به رنگ یا طعم عسل و… در تشخیص طبیعی بودن عسل موثر هستند، اما متاسفانه تنها راه آزمایش است. با چشیدن عسل تنها شاید بتوانید عسل تقلبی بودن عسل را متوجه شوید، اما تفاوت بین عسل طبیعی و عسل تغذیه‌ای تنها با آزمایش مشخص می‌شود.